Kullanışlı bir yatak odası dolabı nasıl olmalı?

Yatak odanızda yeni bir gardıroba ihtiyacınız olduğunu fark ettiniz. Yeni bir dolap sahibi olmanın planını yaparken tabi ki kullanışlılık ve kaliteyi bir arada bulundursun isteriz. Şık bir tasarım ile oda dekorasyonumuzu tamamlamak tabi ki vazgeçmek istemeyeceğimiz bir durum. Kısaca kalitesiyle zamana meydan okuyan, fonksiyonelliği ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren ve tasarımı tam olarak sizi yansıtan farklı alternatiflerle SİLKA kapak güvencesiyle tanışabilirsiniz.

Yatak Odalarında membran dolap kapakları neden tercih edilmeli?

Kullandığımız kaplama malzemesi kanserojen kimyasallar içermez. Onaylanmış ve garantisi olan ürünlerdir. Çok çeşitli model ve renk seçeneği olduğu için tercih edebilirsiniz. Penta Veneer kapaklarımız her türlü özel tasarıma uygun ve estetiktir. Memran kapakların kenarları açma yapmaz. Temizliği oldukça kolaydır.

Penta Veneer (Membran) kapak modelleri bütün yatak odası takımına uygulanabilir mi?

Yatak odası çalışmalarımızda kapak tasarımlarımızı sadece gardrop kapağı olarak değil bütün takım olarak üretebiliyoruz. Gardrop, şifonyer ve komodin çekmeceleri, yatak başlığı olarak modeli takım şeklinde sunabiliyoruz.

Yatak odası takımlarında zengin renk ve model alternatifi var mı?

Lake yatak odası kapaklarında faklı modeller çok farklı renk seçeneği sunabildiğimiz gibi membran kapak uygulamalarımızda çok farklı doku ve renk seçeneği ile alternatifler sunabiliyoruz.