Portmanto (Vestiyer) ne işe yarar? Hangi malzemeden yapılır?

Portmantolar, kişilerin istediği renk, ebat ve malzemeye göre yapılır. Her portmanto (vestiyer) aynı hammadde ile üretilmez. Genellikle MDF, sunta ve ahşap kullanılarak üretilir. Silka kapak olarak portmanto modellerimizde MDF kullanıyoruz. MDF ham maddesiyle çeşitli boyama işlemleri sonrasında lake kapak üretimi, özel malzemelerin preslenmesiyle membran kapak üretimi yapıyoruz.

Portmanto (Vestiyer) Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evimizin girişinde tarzımızı yansıtan hem depolama hem de dekorasyon ürünü olarak kullandığımız portmantolar vazgeçilmezlerimizdendir. Portmanto evin girişinde yer aldığı için evinizin ruhunu yansıtır. Portmanto seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk husus sahip olunan alanın en verimli şekilde kullanılmasıyla birlikte zevkinizi yansıtan kaliteli bir ürünle tamamlanmasıdır.

Özel tasarım vestiyerin (portmanto) avantajları nedir?

Hazır vestiyer modellerinin yanında genellikle vestiyerlerde alana uygun olarak özel yaptırılmış parçalar tercih ediliyor. Klasik lazer kesim kapaklı bir vestiyer, country stil bir vestiyer, parlak kapaklarıyla modern bir vestiyer olabilir. Önemli olan evinizin stiline hangisi uyarsa o modeli seçebilmek ve tamamlayıcı aksesuarlar ile antre dekorasyonunuzu bütünleyebilmektir.

Membran kapak portmanto tasarımlarının avantajları nelerdir?

Silka kapak olarak çok farklı renk yelpazesi ile farklı stillere uyarlanabilecek modeller üretiyoruz. Yüksek kalitede ürettiğimiz membran kapaklarımız evinizin girişinden başlayarak tüm dolap kapaklarınızda kendi sitilinizi yansıtmanızı sağlayacaktır.