SİLKA KAPAK

Endüstriyel Mobilya sektöründe 30 yıllık tecrübe ile teknolojiyi birleştiren yapısıyla sektöre yön veren kuruluştur.

Yaklaşık 150 çalışanı, 10.000m2 kapalı alanda modern üretim parkuru, çözümcül hizmet anlayışını benimsemiş bayi ağı ve pazarlama birimleri ile yurtdışı ve yurtiçi pazarlarda hizmet kalitesini uluslararası kriterlere taşımıştır.

Makine parkurumuzun pres bölümünde Wemhöner Variopress® Professional 3000 pres hatları , kesim bölümünde Scm , Holzher , Morbidelli grubu ile 3 Eksen ve 5 Eksen CNC hatları, gövde imalatında  Biesse delme ve çakma hatları ve lake boya hattı ile günlük 3000m2 üretim kapasitesine sahiptir.

2D, 3D laminasyon uygulamaları ile decofoil-polimeric kapaklar, çeşitli renk alternatifleriyle lake kapaklar üretilmektedir. Dekoratif duvar panelleri, bombeli kapak, ray kapak ve taç, baza, ışık bandı, dekor profiller gibi aksesuarlarla birlikte modern çizgilerle klasik çizgilerin buluştuğu ürün çeşidine sahiptir.

Ürünlerimiz, mutfak & banyo dolapları, vestiyer, yatak odası, çocuk odası, tv ünitesi, ofis mobilyaları ve dekorasyon amaçlı hastane, hotel, restoran vb. mekanlar da özel tasarımlarda kullanılmaktadır.

www.silka.com.tr