SİLKA KALİTE ŞARTLARIMIZ

Kalite şartlarımız öncelikli olarak kalite, hizmet ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Biz SİL MOBİLYA ailesi olarak, sizlerin şartlarına uygun, uzun ömürlü, kaliteli ürünler sunarak  hizmetimize devam etmekteyiz.

Sizlerin öneri ve görüşlerine daima önem vermekteyiz.Düşünce tarzımız itibariyle uzun yıllar süren gururlu tablomuz bizleri ve sizleri onurlandırmaktadır.

Sil Mobilya

ARGE / ÜRÜN GELİŞTİRME

Sil Mobilya müşterilere özel mobilya çözümlerini kendi Ürün Geliştirme ve Üretim Bölümleri’nde geliştirip üretmektedir.Ar-Ge Departmanı’nda, firmamızın dünya çapında müşterilerinden ve sektörden alınan geri dönüşler doğrultusunda, uygulamaya yönelik donanım ve çözümler yıl boyunca sürekliliği sağlanarak geliştirilir.

TEKNOLOJİYİ TAKİP ETME ZORUNLULUĞU

Sil mobilyanın bir başka ilkeside teknolojiyi takip etme zorunluluğudur.Günümüz şartları üretimin kaliteli ve aynı standartlarda üretmesi gerekliği ön planda olduğu için 2010-2011 yıllarında tüm makine parkurunu Wemhöner Poressional 3000 pres hatları, Scm ve Holzher grubu CNC hatları olarak değiştirmiştir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Müşterilerimizin beklentilerinin, isteklerinin, şikayetlerinin, önerilerinin tarafımızdan karşılanması memnuniyetin en üst düzeyde tutulması bizim için çok önemlidir.Bu değerler karşılığında bizimde ilk yola çıkış noktamızın “kalite” olduğunu bilmenizi isteriz.Bu süreçte yaptığımız müşteri anketleri bizlere ışık tutar.