KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Silka Kapak siz değerli müşterilerinin her zaman en iyisini hak ettiğini ve bizden bunu talep ettiğinize inanır, bu yüzden kullandığımız hammaddeler dünyanın her yanından en kaliteli üreticilerden tedarik edilmektedir.

ARGE / ÜRGE SÜREÇLERİNE VERDİĞİMİZ ÖNEM

Silka Kapak yeniliğe ve gelişime inanır, Silka Design Studio ekibimiz sizlerden gelen geri bildirimlerin ve sektör trendlerinin ışığında yıl boyunca yeni ve daha önce görülmemiş ürünleri siz değerli müşterilerinin beğenisine sunar. Bunun yanında üretim hattımız sektördeki gelişim ve yeniliklere ayak uydurabilmek amacı ile sürekli güncel tutulmakta ve personellerimiz de bu doğrultuda düzenli olarak eğitilmektedir.

SÜREKLİ GELİŞEN TEKNOLOJİK ALTYAPIMIZ

Silka Kapak teknolojiyi takip etmenin zorunluluğuna inanır. Üretim tesisimiz, ARGE ve ÜRGE süreçlerini destekleyebilmek ve sektördeki gelişim ve yeniliklere ayak uydurabilmek amacı ile sürekli güncel tutulmaktadır. Bunun yanında, personellerimiz de bu doğrultuda düzenli olarak eğitilmektedir. Güncel üretim tesisimiz Wemhöner Professional 3000 pres hatları ve SCM, Morbidelli, Holzher gibi markaların ürünü olan 3 eksen ve 5 eksen CNC hatlarıyla donatılmıştır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI YAKLAŞIMIMIZ

Silka Kapak ekibi olarak bizden beklentilerinizin farkındayız, Siz değerli müşterilerimize hak ettiğiniz kaliteyi sunmak içi dünyanın her yerinden en kaliteli hammaddeleri getiriyor ve uzmanlığımızla işliyoruz. Sizin için durmaksızın çalışıyoruz, bizim için değerlisiniz.